Líbí se ti můj Blog?
Ano Ne Nepřihlašuji se do žádných Soutěží & Nespřáteluji !!! Zatím než si udělám pořádek
Blacklist !!! Zde!!!! Reklamy pouze sem !!! Zde!!!!

Listopad 2009

řetězáček

30. listopadu 2009 v 18:37 | Duffy |  me&me
CO TĚ ROZPLÁČE?
1. Který film?skoro každej film a to i veselej
2. Která písnička? ty smutný většinou hip-hop
3. Pohádání s kým? Kamarády a rodinou
4. Které místo? to které mi něco připomíná buď zlé ale i dobré časy které sem prožila

CO TĚ DOKÁŽE ROZESMÁT?

1. Který film? dobré komedie a seriály
2. Která písnička? všechny možný smutný asi rap :(
3. Které místo? no?...asi všude :)
4.Jaká osoba? Jedině Moji milovaní Kamarádi ♥

JAKÉ ČTYŘI VĚCI DĚLÁŠ DOMA, KDYŽ SE NUDÍŠ?
1. Koukám na TV
2. Jsem na netu
3. Hraju si s mou Duffy
4. Jdu pak někam ven :)

DO JAKÝCH ČTYŘ OBCHODŮ NEJRADĚJI CHODÍŠ?
1. New Yorker :**
2.C&A
3.Takko or Dm
4.Tržnice :D ale Pstt!!!

JAKÉ ČTYŘI CIZÍ ZEMĚ BY SI NEJRADĚJI NAVŠTÍVILA?
1. Ameriku
2. Anglie
3. Španělsko
4. Rusko


JAKÉ ČTYŘI PŘEDMĚTY VE ŠKOLE ZE SRDCE NENÁVIDÍŠ?
1. češtinu!
2.fyziku
3. matiku
4. dějepis


Dnešní den na nic :)

30. listopadu 2009 v 15:31 | Duffy |  moe Kecy
Ahojky lidičky dnešní den vůbec nestíhám ..možná dneska ješte něco přidám možná i Bleskajdu :) nu ale vůbec fakticky nestíhám ptž za dnešek si musím dodělat čtenářák.. Znáte někdo Knížku Arnošta Lustiga:Motlitba pro Kateřinu Horoviztovou? a ješte neporadil by mi někdo jak se dávaj na Blog hotové klikačky? skoušela sem to ale moc mi to nejde .Kdyžtak budu moc vděčná za radu


jů ♥

29. listopadu 2009 v 20:38 | Duffy |  Dárečky pro mě ♥
Životopis

29. listopadu 2009 v 19:50 | Duffy |  Selena Gomez
Selena Gomez

Jmenuje se Selena Marie Gomez a narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roli ve Filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu A zase jedna poelka - zde si zahrála hlavní roli. Je také rostleskávačka a oblíbená zpěvačka.

V roce 2009 nazpívala klip Send it on společně se svými Disney přáteli: SkupinaJonas Brothers, Miley Cyrus, Demi Lovato. Píseň se vyhoupla do prvních příček hudebních žebříčků.

Oficiální Stránky na Facebooku Zde !!

Selena Gomez-Videa

29. listopadu 2009 v 0:53 | Duffy |  Selena GomezTELL ME SOMETHING
Falling DownFly To Your Heart

Cruella De Vil

Životopis

29. listopadu 2009 v 0:07 | Duffy |  Demi Lovato
Demi Lovato

se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas a Madison. Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.Hrála také princeznu Rosalindu (Rosie) ve filmu Princess protection program, společně se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.


tu zdroj

Facebook Zde!!


a zde je video z jejích nedávných 17 narozenin ..Doufám že se ti bude líbit a mimochodem v tom tanečku ta hlavní tanečnice je ona! :c)


Jak zvýšit náštěvnost blogu?

28. listopadu 2009 v 23:41 | Duffy |  moe Kecy
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tam slova, která lidičky nejčastějc vyhledévaj. Tak to zkuste!

Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo.Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Tenis, Basketbal. Snowboard. Realismus.George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Emo.Emo boys. Emo girls.Emo houby.Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Rtutitka,Stmívání,Nový měsíc,New moon,Twilight, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer.

FAKT TO FUNGUJE!!! TAK TO ZKUSTE XD sice všecko nemusí být pravda ale to už se neřeší XD tak hodně štěstí!

Dejte si to jenom na blog - nemusíte dávat zdroj protože tohle musí být skopčené aspon milionkrát samozřejmě že jem to skopčila taky=)

O čempak de v tomto díle?

28. listopadu 2009 v 22:00 | Duffy |  Nový měsíc
Isabella ,,Bella'' Swanová slaví své 18-té narozeniny s jejím přítelem Edwardem a jeho upíří rodinou. Zatímco rozbaluje své dárky se řízne o balící papír. Ačkoli Cullenovi nepijí lidskou krev, tak Jasper neodolá a zaútočí na Bellu. Edward ji sice v tu chvíli zachrání, ale v domění, že je s ním ve stálém nebezpečí se s ní rozchází a odchází i se svou rodinou z Forks. Bella má velké deprese a trpí. Snaží se utěšit a hodně času tráví s rodinným přítelem Jacobem Blackem. Jacob se jí snaží pomoci. Bella brzy zjišťuje že, když se dostane do nebezpečných situací, tak slyší Edwardův hlas.

Začne vyhledávat nebezpečí jako je třeba jízda na motorce. Mezi tím Jacob zjišťuje, že legendy jeho předků nejsou jen staré strašidelné rodinné historky. Jacob a jeho kamarádi z kmene Quileutů jsou opravdoví vlkodlaci, kteří se v blízkosti upíra ve vlkodlaka opravdu promění, aby mohli svůj kmen chránit. Bella tajemství Jakoba a jeho smečky však brzy odhalí. Vlkodlaci musí Bellu chránit před Viktorií, která se vrátila, aby pomstila svého druha Jamese, kterého zabil Edward.

Vlkodlaci zabijí Laurenta, který se snaží zaútočit na Bellu, ale Victorie opět uprchne. Jednou, když chce Bella opět slyšet Edwardův hlas, zkouší skočit z vysokého útesu dovody. Chytne ji však silný proud a začne se topit a toto uvidí i ve své vidině do budoucnosti Edwardova sestra Alice. Alice předpokládá, že je Bella mrtvá a spěchá do Forks. Co však ve své vidině neviděla byl Jacob, který Bellu zachránil.

Alice totiž nevidí ve svých vizích do budoucnosti vlkodlaky. Po příjezdu domů Bella zjistí, že je u nich Alice. Chce se vrátit zpět, Bella ji však přemlouvá, aby pár dnů zůstala. Alice zjišťuje, že Bella je na tom mnohem hůř než si myslela a ještě ke všemu se ji pokoušeli zabít Laurent s Victorií a kamarádí se s vlkodlaky. Při návštěvě Belly Jacob zvedne telefon a řekne dotyčnému, že Charlie je na pohřbu a zavěsí. Alice s Bellou zjišťují, že telefonát byl od Edwarda, který si myslí, že se Bella při skoku z útesu zabila a že míří přímo do Itálie, kde se chce nechat zabít nejmocnější (královskou) rodinou upírů Volturiovými. Bella s Alicí se okamžitě rozhodnou vydat se za ním, aby se ho pokusily zachránit…

(osobnosti.cz)

Kdo se chce spřátelit??

27. listopadu 2009 v 22:46 | Duffy |  moe Kecy

Chceš se spřátelit s mím blogem???

Podmínky:
  • Chodit na můj Blog alepsoň 2x týdně !!!
  • Nepsat komenty jen Obíhám ale k věci v článku !!!
  • Nepomlouvat pověst blogu !!!
  • Chovat se slušně & nepsat sprosté komenty !!!
  • Souhlasit s Podmínkami pro SB

Jestly souhlasíš s podmínkamy napiš do komentu
  • Jméno
  • Adresu blogu
  • přezdívku do seznamu

PS: nespřáteluji s každým !! Jen s tím kdo na blogu nepíše kraviny a líbí se mi ale to neznamená že nespřátelím.Sama vám napíšu na blog jestly budete mími AFFs

Aneb o co go v prvním díle Twilight ságy

27. listopadu 2009 v 22:38 | Duffy |  Stmívání ♥
Příběh sedmnáctileté dívky - Belly (Kristen Stewart), která se stěhuje ke svému otci do deštivého městečka Forks. Bella miluje slunce a nebýt toho, že se její matka znovu vdala, nic by jí sem nedostalo. Toto rozhodnutí je pro Bellu osudové. Nejprve ve škole pozná zvláštní sourozence Cullenovi, kteří si drží od všech odstup, ale i ostatní od nich. Na první hodině je poslední volné místo, právě vedle Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který se nechová zrovna přátelsky. Bella se odhodlá, že se mu další den postaví a požádá ho o vysvětlení. On ale ve škole není... Po týdnu se opět potkávají ve školních lavicích a po nepřátelství nezbylo ani stopy. Edward je naopak Bellou jako posedlý, pořád se jí na něco vyptává. Za to Bella je do něj bezvýhradně zamilovaná. Jak plyne čas, Bella začíná mít tušení, že Edward není jenom obyčejný člověk.(zdroj:csfd)

.. Mě osobně se stmívání na první pohled nelíbilo,říkala jsem si kdo se na to vůbec může koukat?Ale teď bez stmívání nemůžu vlastně ani existovat . Příští týden jdu se ségrou a mamkou na Nový měsíc do kina a už se na něj nehorázně těším dokonce víc než na vánoce .Samozdřejmě si objednáme i knížky a chci si i koupit i nějaký upomínkový předmět, třeba kalendář nebo přívešek.Stmívání na mě velmi zapůsobilo je to velice pěkný film a všem doporučuji

tu je trailer